Yıl sonuna özel arsalarda %10 indirim sizlerle üstelik hemen tapu teslimi, satış, kefilsiz şartsız alım ve düşük peşinat avantajları ile. Yıl sonu kampanyasını kaçırma İNDİRİMİ YAKALA!     Yıl sonuna özel arsalarda %10 indirim sizlerle üstelik hemen tapu teslimi, satış, kefilsiz şartsız alım ve düşük peşinat avantajları ile. Yıl sonu kampanyasını kaçırma İNDİRİMİ YAKALA!

Kurumsal

About
About
Kurumsal

Hakkımızda

Gayrimenkul danışmanlık sektöründe uzun yıllar profesyonel deneyime sahip yönetim kadrosu ve yenilikçi bakış açısı ile Yunus Emre Gayrimenkul, çözüm ortağı olduğu tüm danışmanlık faaliyetlerinde gösterdiği güven ve sadakat, Yunus Emre Gayrimenkul’u bugün tercih edilenler arasına ilk sıraya koymuştur. Sektörün en önemli yapıtaşlarından biri olan güven, şirketin kuruluş felsefesini oluşturmaktadır. Müşterilerine her zaman güven ortamında hizmet vermekte ve bu güveni sürdürülebilir hale getirmiştir. Yunus Emre Gayrimenkul, sektörün dinamiklerini yakından takip eder ve müşterilerini her zaman sektörel haberlerden bilgilendirir. Oluşturduğu bu sistem ile müşterilerine yerinde ve zamanında adımlar attırıp, doğru kararlar almasına yardımcı olur. Yunus Emre Gayrimenkul, hizmetlerini her zaman güven içinde sunar. Misyonumuz; Güvenilir, deneyimli ve yetkin insan kaynağımızdan aldığımız güç ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, bağımsız, gayrimenkul ve danışmanlık hizmeti sunarak hizmet verdiğimiz müşterilerimizin rekabet gücünün ve karlılıklarının artmasını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; Güçlü ve güvenilir bir iş ortağı olarak, sahip olduğumuz potansiyeli müşterilerimize en verimli çözümü sunmak için kullanarak, geleceğin yapılandırılmasında müşterilerimizle birlikte ilerlemek, saygı değer bir gayrimenkul firması olmaktır.

Misyonumuz

Farkımız; Uzmanlığımızla gayrimenkul danışmanlığı ve değerleme hizmetlerini aynı çatı altında toplayıp müşterilerimize en hızlı ve güvenilir çözümleri sunmaktır.